(032) 235-82-42
(067) 474-40-09
Як нас знайти?
м.Львів, вул.Куліша, 23/2
тел: (032) 235-82-42
моб: (067) 474-40-09

дивитись на карті


Подарунки та акції


Вакансії

Стрижка гарячими ножицями


Гарячі ножиці "JAGUAR TC"
Сьогоденний світ розвивається щораз швидше. Темп життя зростає, тому люди потребують терапевтичної релаксації, яка дозволить їм чинити опір наслідкам стресів. Різновидні техніки релаксації, відновлювальне лікування і процедури з догляду є складовими частинами явища, що називається "велнес" -" чудовий вигляд". Натуральні методи догляду набирають все бльшої популярності в цій галузі, а також є всечастіше використовувані.
Система також служить не лише для стрижки: вона впливає також на процес регенерації волосся. Леза, якими оснащені ножички найвищої якості, піддаються постійному нагріванню, ущільнюючи кінцівку кожного волоска під час стрижки. Волосся не тратить натуральної вологості та речовин, що є джерелом жирності волосся, що істотньо повертає йому натуральний вигляд.
Кожний волосок є від природи здоровий. Стрижка за допомогою системи «ТермоКат» фірми «Ягуар» зберігає природне здоров'я кожного волоска. Основні переваги стрижки розігрітим лезом показують фотографії, зроблені за допомогою електронного мікроскопу.

Фотографія 1: Здорова волосинка
Кінцівка волоска, що виростає зі шкіри голови є ущільненою. Суцільна маса кожного волоска містить натуральні зволожуючі та жирові речовини та відживлюючі складники, що наповнюють внутрішню порожнину волоска від основи до кінцівки. Кільця кутікули волоска щільно прилягають до стержня. Таке волосся є пружинне, блискуче, пишне і відпірне до шкідливого впливу зовнішніх чинників.


Фотографія 2: Пошкоджена волосинка
Ультрафіолетове проміння, забруднене повітря, раптові зміни температури, хімічні засоби, чесання та сушіння за допомогою сушки можуть пошкоджувати волосся.

 

 

 Фотографія 3. Неущільнена волосинка
Традиційне стриження за допомогою холодних лез залишають кінцівки волосків неущільненими. Відкриті кінцівки є причиною надмірної втрати вологості, що приводить до роздвоєння волосків і позбавлення їх захисту перед іншими пошкодженнями. Волосся втрачає полиск, пишність і пружність.
 

 

Фотографія 4. Ущільнена волосинка після стрижки
За допомогою системи «ТермоКут» фірми «Ягуар» ущільнення кінцівок волоска дозволяє зберегти необхідну для волосся вологість та інших жирових природних субстанцій в середині структури волоска. Волосок повертається до свого натурального стану, а також одночасно є забезпечений від шкідливого впливу середовища та механічних пошкоджень.*
  

   * Цей факт підтвердив Карл Берграт, офіційно запрошений і присяжний службовець з питань перукарської справи при Торговій Палаті в Колонії, в його рапорті від 19 березня 1997 р.

ВИДИМІ ПОКРАЩЕННЯ ДЛЯ КЛІЄНТОК
• волосся стає більш пишним
• волосся стає більш блискучим
• волосся стає більш пружним
• волосся стає легшим для утримання в порядку
• біостимуляція збуджує саморегуляцію волоска

ЗАПОБІГАННЯ РОЗДВОЄННя КІНЦІВ ВОЛОССЯ
Стрижка за допомогою системи «ТермоКут» фірми «Ягуар» приводить до ущільнення кінцівок всіх волос запобігає їх ламкість і їх роздвоєння. При регулярному користуванні проблема роздвоєння кінців відступає повністю.

СИСТЕМА «ТЕРМОКУТ» ФІР «ЯГУАР» БУЛА ЗАПРОЕКТОІ ЩОБ ВИКОНАТИ НАЙВИЩІ ВИМОГИ

Температуру можна виставиті індивідуально для кожного типу волосся. Спеціальні датчики гарантують утримання температури на певному рівні.
• тонкі волосся гарантують утримання температури на певному ріві
• зникає проблема роздвоєння кінців волосся
* волосся після тривалої завивки стає більш пружним
• матове та крихке волосся піддається регенерації
• волосся краще і легше укладається.
 

 

 
 
 


                   
Створення сайту - "Web-Світ"