(032) 235-82-42
(067) 474-40-09
Як нас знайти?
м.Львів, вул.Куліша, 23/2
тел: (032) 235-82-42
моб: (067) 474-40-09

дивитись на карті


Подарунки та акції


Вакансії

Солярій


 В нашому салоні краси "Діва" є студія засмаги, в якій вже через 3-4 сеанси Ви можете отримати ідеальну, насичену бронзову засмагу.
До Ваших послуг новий німецький горизонтальний двохсторонній солярій LOTUS XTT, що по своїм характеристикам відповідає всім іноваційним розробкам в індустрії засмаги. Солярій має 41 шт. ультрафіолетових рефлекторних ламп по 160 W ( лампи фірми PHILIPS CLEO ADVENAGE. Ropф UV-B/UV-3.3%a). Солярій оснащений кондиціонером, вентиляцією, аудіосистемою також Вас приємно здивують функції AROMA i BREEZE. 
Для тих хто бажає здивувати швидкою засмагою, адміністратор порекомендує професійну косметику для засмаги. Ця косметика насичує, живить і захищає Вашу шкіру від пересихання.
Коли Ви будете засмагати адміністратор поставить для Вас мелодії, щоб Вам недовелося сумувати під час засмагання.
В нашому салоні дуже уважно дизенфікують всі поверхні солярію.
Існує хибна думка, що солярії шкодять. Але це можна сказати про солярії перших поколінь. При цьому існують і доведені докази переваг солярію:
1) Ультрафіолетові промені активізують утворення вітаміну "D", покращують засвоєння фосфору і кальцію, що відповідають за м’язи, кості і загоєння ран.
2) Ультрафіолет активізує дихання, кровообіг і ендокринну систему організму.
3)Зимою і весною ультрафіолетові промені допомагають боротися з простудними захворюваннями.
4) Відвідини солярію під наглядом лікаря допоможуть при лікуванні різноманітних шкірних захворювань: екземі, псоріазу, вугрів, різних висипів.
5)Засмага в солярії готує бліду, після зими, шкіру до активного літнього сонця.
6) І нарешті ультрафіолетові промені впливають на душевну рівновагу, допомагають боротися зі стресами і просто покращують настрій.
 

Ціни  на послуги салону краси "Діва". Прайс-лист.
 

 

 
 
 


                   
Створення сайту - "Web-Світ"