(032) 235-82-42
(067) 474-40-09
Як нас знайти?
м.Львів, вул.Куліша, 23/2
тел: (032) 235-82-42
моб: (067) 474-40-09

дивитись на карті


Подарунки та акції


Вакансії

Перукарські послуги


   Салон краси «Діва» пропонує всі види перукарських послуг: жіночі, чоловічі, дитячі стрижки, зачіски і вкладки, мелірування, тонування волосся, пофарбування волосся, плетення косичок, весільні та вечірні зачіски, хімічні завивки, випрямлення волосся. Майстри салону-краси «Діва» створять для Вас яскравий і незабутній образ, підкреслять Вашу красу, індивідуальність та неповторність.
   Пофарбування волосся виконуються фарбами Wella Koleston (Велла Колестон) Німеччина, KEEN Німеччина таSchwarzkopf Professional (Німеччина) 

 

 . Особливість цих фарб в їх гелевій, а не кремоподібній текстурі і високій молекулярній прохідності. Фарба глибоко проникає в волосся, краще їх фарбує і довше тримається. Ці фарби лагідно відносяться до Вашого волосся і не пересушують його. Також Вас приємно здивує широка гамма кольорів.
   Ми пропонуємо Вам зробити в нашому салоні краси «Діва» дитячі зачіски та стрижки. Спеціальне дитяче зручне крісло та уважні майстри і Ваш малюк буде виглядати чудово.
   Вміння робити зачіски – справжнє мистецтво, що потребує не тільки знання гармоній ліній, а й вмілої руки митця.

Весільні зачіски.

Сучасні модні тенденції в весільних зачісках пропонують простоту і природність. Завітавши зазделегіть у салон краси «Діва» Ви зможете разом з нашими фахівцями вибрати зачіску яка буде вам найбільше личити та зробити пробну зачіску. Не забутня весільна зачіска, макіяж та манікюр повинні бути гармонійними. Наші майстри створять Вам справжній образ молодої. Адже молода – це головна прикраса весілля!

Ціни  на послуги салону краси "Діва". Прайс-лист.
 

 

 
 
 


                   
Створення сайту - "Web-Світ"