(032) 235-82-42
(067) 474-40-09
Як нас знайти?
м.Львів, вул.Куліша, 23/2
тел: (032) 235-82-42
моб: (067) 474-40-09

дивитись на карті


Подарунки та акції


Вакансії

Масаж


«Масаж» в перекладі з грецької означає «м’яти».
Масаж як метод лікування застосовували вже в III тисячолітті до н.е. в Китаї.
Масаж посилює обмін речовин в організмі, сприяє виведенню шлаків, розчепленню жирів, зменшує вагу, підвищує тонус м’язів, очищує м’язи від токсинів втоми; шкіра стає більш гнучкою
Масаж викликає почуття задоволення, допомагає зняти стрес, послаблює біль. Масажист салону краси «Діва» з нетерпінням чекає саме на Вас.
 

Антицелюлітний масаж


Причина целюліту – збільшення відкладень токсинів в жировій тканині. Целюліт найчастіше з’являється на бедрах, ягодицях і плечах. Ця проблема ніяк не пов’язана з вагою – целюлітом страдають люди будь якої комплекції, в основному це жінки. Як правило поява целюліту пов’язана з порушеннями кровообігу та інтоксикацією організму.
Сеанси антицилюлітного масажу покращують кровообіг, виводять шлаки, токсини, органічні кислоти з шкіри та м’язів, що сприяє зникненню цилюліту.
В комплексі з антицилюлітним масажем робимо баночні коктейлі та обгортання тіла, що дає можливість підживити, підтягнути шкіру тіла.
 

Масаж спини


Спина людини щільно скрита м’язами. В них накопичується найбільш сильна напруга, болі, особливо в глибоких і поверхневих м’язах над і поміж лопатками і на попереку.
Масаж спини – процес ефективного і безболісного лікування остеохондрозу і його профілактики шляхом виведення солеутворень.
 

Загальний масаж


Масаж поглиблює дихання, судини і капіляри розширюються, покращується циркуляція крові, в кров поступає більше кисню. Покращення кругообігу призводить до того, що поживні речовини розносяться по організму більш ефективно. Покращений кровообіг краще доносить поживні речовини до волосся, нігтів, шкіри, оздоровлює їх, знімає головні болі, регулює обмін речовин. Понижує тиск, тіло і мозок заспокоюються і розслабляються.
Масаж безпосередньо діє на лімфатичну систему, допомагає організму виводити молочну кислоту і інші хімічні відходи життєдіяльності, які сприяють появі болі і дискомфорту.  
 

Ціни  на послуги салону краси "Діва". Прайс-лист.
 

 

 
 
 


                   
Створення сайту - "Web-Світ"