(032) 235-82-42
(067) 474-40-09
Як нас знайти?
м.Львів, вул.Куліша, 23/2
тел: (032) 235-82-42
моб: (067) 474-40-09

дивитись на карті


Подарунки та акції


Вакансії

Косметологія


Шкіра, що сяє здоров’ям?
Це можливо після відвідин салону краси «Діва». Наш дипломований фахівець – косметолог допоможе здійснити це, використовуючи наступні процедури:
- механічна чистка обличчя.
Для мешканців міста – це дуже важлива процедура, якщо пори закупорені роговою лускою з пилюкою і брудом від оточуючого середовища (а саме це і є чорні цятки на обличчі), то як наш крем може попасти в шкіру і покращити її? Домашнього догляду не достатньо, щоб підтримувати шкіру в хорошому стані. Механічна чистка виконується ручною і інструментальною методикою і вважається найбільш якісною процедурою очищення шкіри. Її рекомендують проводити раз в 1-1,5 місяці, в залежності від типу шкіри.
- моделюючий масаж обличчя.
В результаті цієї процедури м’язи знаходяться в тонусі і не обвисають, так як масаж заставляє їх працювати за рахунок посиленого кровообігу. Це допоможе вашому обличчю стати підтягнутим. Також зникає рогова луска, що дає можливість шкірі дихати. З глибоких шарів виводяться токсини, зникає втома, дрібні морщини та друге підборіддя.
- пілінг.
Пілінг застосовують для профілактики старіння шкіри. При проведенні пілінга знімають верхній ороговілий і застарілий шар клітин і запускають процеси відновлення шкіри. Значно покращується її еластичність, розгладжуються зморшки, зникають пігментні плями і рубці.
- ультразвукова терапія.
Ультразвукова терапія є ефективною для лікування себореї , акне, ностакне, профілактика мімічних зморшок, післяопераційні рубці, целюліт …
Під впливом ультразвукових хвиль лікувальні або косметичні препарати проникають глибоко в тканини і мають дію терапевтичного ефекту.
 

Ціни  на послуги салону краси "Діва". Прайс-лист.
 

 

 
 
 


                   
Створення сайту - "Web-Світ"